Kotva

Tříměsíční studijní stáž bude probíhat v hotelovém rezortu Gloria a Kempinski na Turecké riviéře nedaleko známého letoviska Antalya.(http://www.gloria.com.tr) S hotelem spolupracujeme již řadu let a máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti.


Společnost hotelů Kempinski, kde probíhají stáže našich studentů, spojuje tradici s moderním luxusem, prvotřídními službami a možností aktivního odpočinku. Již sto let nabízí hotely Kempinski své služby i těm nejnáročnějším hostům z celého světa.

Společnost byla založena již v roce 1897 v německém Berlíně. V současné době provozuje 74 pětihvězdičkových hotelů ve 32 zemích světa, např. na Slovensku, v Maďarsku, Thajsku, Emirátech, Egyptě, Číně, Mongolsku, Turecku, Švýcarsku atd. Hotel Kempinski lze nalézt i v Praze.

Naše škola opět získala prostředky na zahraniční stáže na Tureckou rivieru do hotelu KEMPINSKI

Partneři
Submenu
 
 
Aktuality
Informační schůzka pro ZZ účastníků zájezdu do Španělska
3.9.2019

INFORMAČNÍ SCHŮZKA pro zákonné zástupce účastníků zájezdu do Španělska proběhne v úterý, 3. 9. 2019 od 17hod. v uč. 24 (2. patro)

Informace pro pedagogy
16.8.2019

Zahajovací pedagogická rada se bude konat dne 26.srpna 2019 od 10:00 hod.

 
 
Mapa webu
A
A
A

Poznávací zájezd Bratislava - Budapešť

Vloženo: 3.12.2018 | Autor: k.kabrtova@ptksos.cz | Zobrazeno: 7568x

Termín: 4. – 6. 12. 2018, odjezd 4. 12. v 10:45 z Roztyly, návrat ve večerních hodinách

Po příjezdu do Budapešti (v ranních hodinách) následuje prohlídka nejzajímavějších památek.

Program:

1. den: prohlídka historického centra v Bratislavě + ubytování v Hotelu Bratislava

2. den: přesun do Budapešti + prohlídka hlavních památek (Rybářská bašta, chrám sv. Matyáše, Královský palác), ochutnávka maďarských specialit, návštěva známé budapešťské tržnice – možnost výměny HUF (pouze za EURA)

3. den: prohlídka Parlamentu a pro zájemce Seczenyho lázně (cena á 500Kč – 6000HUF)

Ubytování: 5* hotel Budapest Marriott (čtyřlůžkové pokoje) se snídaní (ostatní stravování je nutné zajistit na vlastní náklady)

Cena: 1.200,- (v ceně není zahrnuto individuální cestovní pojištění, které bude doplaceno přímo na místě v den zájezdu – á 60Kč/ osobu)

Pozn.: maďarské forinty je lépe vyměnit v ČR (v Budapešti požadují eura na výměnu forintů), v případě nemoci je nutné za sebe sehnat náhradu